ANASAYFA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Karem Yumurta Hakkımızda

Merkezi 2016 yılında Gaziantep'de kurulan Karem Yumurta, üretim tesisini Kahramanmaraş ilimizin Pazarcık ilçesinde oldukça büyük, geniş bir alana kurmuştur. Bu gün itibari ile sektöre yüksek üretim hacmi ile giriş yapan Karem Yumurta asıl amaç olarak sektöre yön veren en büyük yumurta üretim tesisi olmayı hedeflemektedir. Üretimimiz yıl bazında bir çok üretim tesisinin toplam üretime eş değer olarak düşünülmüştür. 

Karem Yumurta Vizyonumuz

Faaliyet alanlarıyla ilgili yerel ve ulusal, kalite belgelerine sahip olan Karem Yumurta, kalite standartlarının uygulanmasına maksimum önem vermektedir. Toplam Kalite Yönetimi politikamız, yönetimden, çalışanlara; kalite birimlerinden, tedarikçilere, tam bir iş birliği ve koordinasyon halinde yürütülür.
Bu anlayışla,
Müşteri odaklı çalışmak, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermek;
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve sürekli eğitim faaliyetleriyle kalifikasyon seviyelerini arttırmak;
Tedarikçilerimiz ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek;
Kalite ve verimlilik standartlarımızı, üretimden satış noktalarına kadar olan bütün aşamalarda hatasız olarak uygulamak;
Kalitemizden ödün vermeden, maliyetlerimiz düşürmek, verimlilik ve kârımızı arttırmak, rekabet gücümüzü yükseltmek;
Toplam Kalite Yönetimi politikamız doğrultusunda, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uymak, her noktada sürekli iyileşmeyi sağlamak;
Yasalara, ticaret ve toplum ahlakına uymak, insan ve çevre sağlığını korumak;
Karem Yumurta'nın kalite misyonunun ilkelerini oluşturur.

Karem Yumurta Misyonumuz

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan "stratejik bir portföyü" paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmektir.

KURUMSAL